RU

Главу ТНК-ВР звинувачують у розтраті 900 млн. фунтів

24.07.2008, 11:49

Акціонери, що представляють російський капітал у спільній російсько-британській компанії "ТНК-ВР", надіслали листа її керівникові британцеві Роберту Дадлі, в якому звинувачують його у серйозному зловживанні своїми повноваженнями.

Як повідомляє "K2Kapital", стверджується, що Р. Дадлі без узгодження з російськими акціонерами санкціонував додаткові інвестиції у сумі 900 млн. фунтів понад зазделегідь обумовленого рівня в 1,75 млрд. фунтів. У досить жорсткому листі йдеться, що акціонери залишають за собою право вжити всіх можливих законних заходів проти Р. Дадлі, оскільки він діяв не в інтересах акціонерів. Зазначається, що російська віза Р. Дадлі закінчується наступного тижня і, швидше за все, він буде змушений залишити Росію.

Нагадаємо, конфлікт між британськими та російськими акціонерами "ТНК-ВР" з приводу контролю над компанією та керуванням нею спалахнув кілька місяців тому, а минулого тижня переріс зі стадії перемовин у фазу судових розглядів.

"ТНК-ВР" було створено у вересні 2003 року шляхом злиття російських активів "ВР" та "ТНК". За п'ять років видобуток компанії збільшився на 30% - до 69,4 млн. тонн. Дохід "TNK-BP International" у 2007 році становив $38 млрд, чистий прибуток - $5 млрд. "ВР" належить 50% акцій, "Альфа-груп" 25%, "Access Industries" та "Ренове" по 12,5%.

Детальніша інформація про компанії >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини