Главу ПриватБанку намагаються позбавити посади через суд

09.01.2020, 13:28
Главу ПриватБанку намагаються позбавити посади через суд - Фото
Петро Крумханзл Фото: privatbank

Печерський райсуд Києва 23 грудня 2019-го відкрив провадження за позовом Первинної профспілкової організації працівників  ПриватБанку, яка вимагає від наглядової ради звільнити главу правління  Петра Крумханзла. Про це пише Finbalance  з посиланням на дані в судовому реєстрі.

У листопаді ця "профспілка" просила суд визнати трудові контракти всіх дев'яти членів наглядової ради Привату недійсними.

Серед відповідачів - Мінфін і Кабмін, який призначив наглядову раду ПриватБанку. Як третя особа у справі фігурує Національний банк, який погодив склад спостережної ради, і Генпрокуратура.

Згідно з даними держреєстру, Первинна профспілкова організація співробітників акціонерного товариства комерційного банку ПриватБанк була зареєстровано 19 червня 2019 року в Дніпрі. Її директором значиться Максим Вячеславович Шевченко.

Читайте також: ПриватБанк готують до "банкрутства" через суди Коломойського. І це хороший сценарій

  • 2 січня суд відкрив провадження за позовами колишніх топ-менеджерів ПриватБанку проти держави, які оскаржують націоналізацію. Серед позивачів - екс-глава правління ПриватБанку Олександр Дубілет та його заступники: Тимур Новиков, Олег Гороховський, Володимир Яценко, Тетяна Гур'єва, Людмила Шмальченко.
  • Націоналізацію ПриватБанку оскаржують в суді також колишні його мажоритарні акціонери  Ігор КоломойськийГеннадій Боголюбов  і пов'язані з ними компанії. Розгляд справ за їх позовами призупинено до винесення рішення у справі Суркісів. Сім'я Суркісів також оскаржує націоналізацію ПриватБанку, а саме - процедуру, за якою їх гроші були конвертовані в капітал державного Привату.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

LIGA радниківНевидимая власть. Зачем руководству страны 500 советников и помощников