RU

Главу Мінекономіки порадували результати січня

17.02.2010, 12:05

За даними Державного комітету статистики, показник зростання промисловості України в січні 2010 року до січня 2009 року становив 11,8%. Про це заявив у коментарі журналістам Міністр економіки України Богдан Данилишин.

"Підсумки січня демонструють досить хороші результати. За даними Держкомстату, у нас у січні до січня показник з промисловості 11,8%", - зазначив Б.Данилишин, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Крім того, міністр повідомив, що вже третій місяць поспіль промисловість демонструє позитивні результати. "Тому, я думаю, що і за підсумками 2010 року ми можемо вийти на загальний показник зростання ВВП на рівні 3-3,7%, як і прогнозувало Мінекономіки", - наголосив Б.Данилишин.

Також він заявив, що в січні зростання сільського господарства становило 5,4%. "Ми бачимо, для того, щоб нам стабілізувати економіку, насамперед необхідно навести загальну дисципліну у всіх гілках влади. Для цього необхідна скоординована робота уряду, Національного банку, органів місцевого самоврядування", - наголосив він.

Нагадаємо, у січні 2010 року щодо грудня 2009-го промислове виробництво в Україні знизилося на 12,5%, до січня 2009 року відзначено зростання на 11,8%.

Богдан Данилишин: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини