RU

Глава податкової побачив ефект від детінізації економіки

16.12.2011, 10:15
Глава податкової побачив ефект від детінізації економіки - Фото
7dc4c1daa02d39b3ab580e64f668e8b3.jpg
Таким є синергетичний ефект роботи з детінізації економіки, що дає можливість встановити єдині правила гри в податковій сфері. Про це сказав голова ДПС Олександр Клименко (на фото) під час XIII Всеукраїнського з'їзду Українського союзу промисловців і підприємців.

"Не секрет, що в минулі роки з'явилася потужна інфраструктура нелегального бізнесу на ПДВ. Але ці часи минули", - наголосив Клименко, якого цитує прес-служба відомства.

За словами Клименка, вдосконалення процедури відшкодування ПДВ дозволило припинити зловживання в цій сфері і збільшити суму надходжень в півтора рази. При цьому механізми тиску на бізнес не застосовуються - рівень добровільної сплати податків досяг 96%.

"Динаміка зборів до казни щоквартально випереджає темпи зростання ВВП на 20%", - зазначив голова ДПС. За його словами, знизити навантаження на бізнес і одночасно забезпечити постійне наповнення бюджету вдалося за умови дотримання принципу солідарної відповідальності.

"Податки повинні платити всі, і платити за єдиними правилами. Це питання національної економічної безпеки, запорука стабільності державної системи", - резюмував Клименко.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини