RU

Глава податкової обіцяє великому бізнесу "all inclusive"

19.01.2012, 10:37
Глава податкової обіцяє великому бізнесу
Олександр Клименко обіцяє великому бізнесу VIP-офіс
Голова Державної податкової служби України Олександр Клименко підписав наказ, згідно з яким спеціалізовані інспекції по роботі з великими платниками податків підпорядковуються ДПСУ.

Як повідомляє прес-служба податкової, таким чином, розпочато перший етап переведення великого бізнесу на обслуговування в центральний офіс з обслуговування великих платників податків.

Податківці зазначають, що дослідження Департаменту фінансів Міжнародного валютного фонду свідчить: такі кроки значно покращують процедури адміністрування податків і зборів для бюджетоутворюючих підприємств, зокрема ПДВ.

"Використовуючи успішні світові практики роботи з великим бізнесом, ми робимо черговий крок до перетворення податкової на сервісну службу високої якості. Для користувачів загальнонаціонального офісу буде працювати принцип "all inclusive" - тут будуть зібрані кращі фахівці, введено новітні сервісні послуги", - зазначив Клименко.

Податківці зазначають, що зараз міняються функції регіональних інспекцій з обслуговування великих платників. У той же час, для комфорту платників на період адаптації платників всі 11 територіальних відділень СДПІ залишаться на місцях.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини