RU

Глава Держрезерву відзвітував про виведення відомства з кризи

04.01.2012, 14:27
Глава Держрезерву відзвітував про виведення відомства з кризи - Фото
Олексій Лелюк вважає, що впорався з поставленим завданням
У 2011 році Державне агентство резерву України з поставленим завданням впоралося. Про це в інтерв'ю радіо Ера заявив глава відомства Олексій Лелюк.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі Держагентства, Лелюк зазначив, що головне завдання, яке стояло перед Держрезервом в 2011 році, - це стабілізувати систему Держрезерву. "Вона перебувала в жалюгідному стані через те, що в період з 2008 по 2010 рік Держрезерв піддавався масовому грабежу", - зазначив він.

"Нам вдалося вивести Держрезерв з кризи, поновити визначені законом мінімальні запаси м'яса, зерна, консервів. Створено програму модернізації підприємств системи резерву, ведеться серйозна наукова робота зі створення єдиної "бази знань", що дозволяє зробити точні розрахунки необхідних ресурсів. Держава повинна знати, що і в яких кількостях необхідно покласти в засіки для реагування в тій чи іншій ситуації. Це істотно допоможе економити бюджетні кошти", - наголосив Лелюк.

Керівник відомства також зазначив, що в минулому році вдвічі збільшилося завантаження зерном підприємств системи Держрезерву. "Для нас це дуже позитивний сигнал, який означає, що Держрезерву знову почали довіряти агровиробники. Імідж відомства відновлюється, і це я вважаю головним досягненням 2011 року", - наголосив Лелюк.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини