RU

Глава "Укравтодору" відзвітував перед Януковичем

10.08.2010, 14:44

Президент України Віктор Янукович провів зустріч з главою Державної служби автомобільних доріг ("Укравтодор") Володимиром Демішканом.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі глави держави, зокрема, В.Янукович наголосив, що хоче почути від керівника "Укравтодору" його бачення пріоритетних напрямів роботи галузі. "Яким чином ви сьогодні залучаєте додаткові кошти, щоб ремонтувати і будувати нові дороги в Україні? Що вам заважає це робити?", - запитав Президент, поцікавившись, чи необхідна в цьому напрямі допомога держави в частині удосконалення чинної нормативно-правової бази.

У своїй доповіді Президенту України глава "Укравтодору" нагадав, що дорожня галузь була доведена попереднім урядом до банкрутства. "За цей час ми рішенням суду відмінили санацію і, враховуючи складний економічний стан галузі, починаємо застосовувати заходи для оздоровлення ситуації в дорожній галузі", - запевнив В.Демішкан главу держави.

На сьогодні, відмітив керівник Служби, пріоритетним є забезпечення ефективної "ритмічної" роботи галузі, приведення до нормального стану всіх доріг в Україні. А це - 170 тисяч кілометрів. І особливу увагу, за словами В.Демішкана, потрібно звернути саме на організацію транзитного руху. "Ми над цим працюємо, і вже сьогодні, за цей короткий час, розроблена програма виконання робіт на 2010 рік", - сказав він.

"Вже у 2010 році ми плануємо здати в експлуатацію 720 км доріг. Це головні напрями наших транзитних шляхів", - доповів Президенту В.Демішкан. За його словами, йдеться, зокрема, про автомагістралі Київ - Львів (60 км з 240 км будуть здані до Дня Незалежності), об'їзну дорогу навколо Луганська, будівництво якої планується завершити в жовтні. Декілька днів тому, повідомив керівник Держслужби автошляхів, завершилося спорудження другої черги об'їзду навколо Чернівців.

Крім того, у цьому році буде здано в експлуатацію 100 км об'їзної дороги навколо Харкова. "Роботи ведуться надзвичайно потужно. Працюємо майже 24 години на добу", - відмітив В.Демішкан.

Він також доповів В.Януковичу, що через три місяці планується завершити будівництво шляхопроводу у Жулянах. "Це надзвичайно важкий об'єкт, але ми всі спланували, і він буде в цьому році зданий в експлуатацію", - сказав В.Демішкан, додавши, що реалізація цього проекту дозволить розширити кількість смуг руху з чотирьох до восьми - по чотири у кожному напрямку.

Володимир Демішкан: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини