RU

Глава Фонду держмайна озвучив прізвища власників "Укртелекому"

18.03.2011, 12:05
Глава Фонду держмайна озвучив прізвища власників
e2b76033ef7c37a09fc04acd47153ec1.jpg

Глава Фонду держмайна озвучив прізвища власників "Укртелекому"

Глава Фонду державного майна України (ФДМУ) назвав прізвища осіб, що купили акції ВАТ "Укртелеком". Прізвища глава ФДМУ Олександр Рябченко (на фото) оприлюднив на пленарному засіданні Верховної Ради, відповідаючи на питання народних депутатів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, О.Рябченко повідомив, що власниками "Укртелекому" на сьогоднішній день є громадяни Австрійської Республіки, які придбали ці акції через кіпрську компанію.

Реагуючи на зауваження бютівця Андрія Шкіля щодо того, що у власників повинні бути імена і прізвища, глава ФДМУ перерахував осіб, які придбали акції "Укртелекому". Зокрема, за його словами, це Пітер Гольдшейдер (24%), Бріджіт Гольдшейдер (23,5%), Густав Вурмбьок (24%) і Марина Вурмбьок (23,5%), Франц Лансшутцер (5%) та ряд інших осіб.

Глава ФДМУ наголосив, що це ті фізичні особи, які через юридичні компанії є покупцями "Укртелекому". "Тут немає українських прізвищ", - додав він.

Нагадаємо, 11 березня Фонд державного майна України і ТОВ "ЄСУ" підписали договір купівлі-продажу 92,79% акцій компанії "Укртелеком".

"Укртелеком": довідка та добірка новин>>>
Зв'язок, IT: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини