RU

Глава АМКУ розповів про зустрічі з Андрієм Богданом

18.10.2019, 13:35
Глава АМКУ розповів про зустрічі з Андрієм Богданом - Фото
Юрій Терентьєв (Фото: Андрій Гудзенко/LIGA.net)

Керівник Антимонопольного комітету Юрій Терентьєв обговорює роботу АМКУ з главою офісу президента  Андрієм Богданом. Про це він повідомив в інтерв'ю LIGA.net.

За його словами, до призначення  Олексеі Гончарука на посаду прем'єра, він зустрічався в основному з ним. "Зараз в основному у мене спілкування з Андрієм Богданом і Юлією Ковалів. Але з нею у мене ще не було офіційних зустрічей - було кілька телефонних розмов", - уточнив Терентьєв.

"З Андрієм Богданом я зустрічався кілька разів, і розповідав йому про поточну проблематику тих питань, які у нас в роботі: розслідування, законодавчі ініціативи, наприклад, по органам оскарження (державних тендерів. - Ред.) І інших речей", - додав глава АМКУ.

Читайте також: Справи проти олігархів, зустрічі з Богданом і "священні корови". Інтерв'ю з главою АМКУ

При цьому він заперечує спроби офісу президента вказувати комітету "кого розкулачити", а кого "не чіпати" і не нав'язати своїх "людей".

"Кандидатів на посаду держуповноважених мені ніхто не нав'язував. Але уявити собі, що я дістану з рукава нових держуповноважених, а президент їх схвалить - це малоймовірно. Ті люди, які зараз призначені держуповноваженими, влаштовують не тільки мене, а й президента, і прем'єр- міністра ", - сказав він.

Терентьєв уточнив, що резюме Іри Копайгори (дочка університетського викладача президента - Ред.) йому дали в Офісі президента.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини