RU

Герман: Янукович прийме справедливе рішення щодо Податкового кодексу

24.11.2010, 12:45

Президент України Віктор Янукович завжди вислухає всі думки, але рішення приймає самостійно і по-справедливості. Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ заявила заступник глави Адміністрації Президента Ганна Герман.

"Президент завжди міг вислухати всі сторони. Я не пам'ятаю, щоб Президент приймав рішення без урахування всіх сторін. Я впевнена, що він знайде час і для підприємців, врахує всі позиції. Але рішення прийматиме самостійно, з огляду на свій досвід", - наголосила Г.Герман.

В Адміністрації Президента також зазначили, що глава держави знає "всі деталі і проблеми", які пов'язані із Податковим кодексом. "Він обов'язково прийме справедливе рішення, яке піде на користь усім", - переконана Г.Герман.

Нагадаємо, як повідомив напередодні глава Союзу захисту підприємництва Сергій Коротич, вчора віце-прем'єр-міністр А.Клюєв погодився з частиною вимог підприємців, що страйкують проти Податкового кодексу.

За дорученням Прем'єр-міністра Миколи Азарова в уряді створено робочу групу, яка займається врегулюванням окремих положень Податкового кодексу. Робочу групу очолив перший віце-прем'єр-міністр А.Клюєв.

Ганна Герман: біографія та добірка новин>>>
Підприємництво в Україні: добірка новин>>>

Оподаткування: добірка новин>>>

Петро ШУКЛИНОВ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини