RU

Герман: Янукович підпише указ про адмінреформу вже сьогодні

09.12.2010, 18:25
Герман: Янукович підпише указ про адмінреформу вже сьогодні - Фото
74e46ebf3f5dfbbe000b192ac645202b.jpg

Герман: Янукович підпише указ про адмінреформу вже сьогодні

Указ про реалізацію адміністративної реформи Президент України Віктор Янукович підпише вже сьогодні. Про це заявила сьогодні в коментарі журналістам заступник глави Адміністрації Президента України Ганна Герман.

"Сьогодні Президент підпише відповідний указ, про це він заявив на засіданні комітету. Цей указ дуже конкретно і чітко покаже всі скорочення, і як виглядатиме управлінська вертикаль і весь апарат після реалізації цієї реформи", - зазначила Г.Герман, яку цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

За словами Г.Герман, головна мета реформи - "щоб меншими силами, але професійними людьми забезпечити ефективне управління і ефективну реалізацію економічних реформ".

Щодо термінів скорочення апарату держвлади, Г.Герман зазначила: "З початку нового року ми вже повинні жити в умовах нової адміністративної реформи. Я думає це правильно, оскільки новий бюджет формується вже на базі цих нових підходів. Думаю, процес буде проходити дуже швидко".

Як повідомив сьогодні Віце-прем'єр-міністр Сергій Тігіпко, адміністративна реформа передбачатиме скорочення на 50% апарату Кабінету Міністрів України і на 30% - співробітників центральних органів державної влади. "Кількість міністерств передбачається 16 (на сьогодні 20, - ред.). Отже, членів уряду буде всього 17 осіб", - повідомив С.Тігіпко.

Під час засідання комітету Президент України наголосив: "Фінанси повинні використовуватися ефективно, для розвитку суспільства, для забезпечення справедливого розподілу між людьми у нашій країні. Всього цього раніше не робилося. Тому давайте сьогодні ми зробимо черговий крок разом у майбутнє для створення ефективної системи влади, поборемося з корупцією за рахунок дерегуляції, за рахунок адміністративної реформи оптимізуємо державні фінанси, які йдуть на утримання міністерств і відомств".


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини