RU

Герман просить Тимошенко не зловтішатися над соцстандартами

11.02.2010, 14:05

Проект закону про збільшення соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям буде прийнято на наступному пленарному тижні. Про це заявила народний депутат від Партії регіонів Ганна Герман в інтерв'ю журналістам, реагуючи на сьогоднішнє зауваження Прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, Г.Герман зазначила: "Ми зараз працюємо над всіма тими поправками до закону про соціальні стандарти, які нам подали профспілки, і вже на наступному тижні закон про соціальні стандарти буде прийнято у парламенті. Ми підходимо дуже відповідально до своїх обіцянок, але ми не авантюристи, і без урахування поправок профспілок ми не можемо приймати закон. Тому не треба зловтішатися, не треба забігати наперед, треба спокійно витримувати весь процес і пам'ятати про те, що закон буде прийнято в парламенті на наступному тижні".

Нагадаємо, сьогодні Ю.Тимошенко заявила, що голосування у Верховній Раді за закон щодо збільшення соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям продемонструвало, що Партія регіонів ніколи не збиралася підвищувати соціальні стандарти.

9 лютого Верховна Рада провалила у другому читанні законопроект регіонала Михайла Папієва щодо збільшення соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям. За проект закону "Про внесення змін до ст. 5 і 8 Закону "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям" Партія регіонів віддала 2 голоси.

Ганна Герман: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини