Герман просить Тимошенко не зловтішатися над соцстандартами

11.02.2010, 14:05

Проект закону про збільшення соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям буде прийнято на наступному пленарному тижні. Про це заявила народний депутат від Партії регіонів

Проект закону про збільшення соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям буде прийнято на наступному пленарному тижні. Про це заявила народний депутат від Партії регіонів Ганна Герман в інтерв'ю журналістам, реагуючи на сьогоднішнє зауваження Прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, Г.Герман зазначила: "Ми зараз працюємо над всіма тими поправками до закону про соціальні стандарти, які нам подали профспілки, і вже на наступному тижні закон про соціальні стандарти буде прийнято у парламенті. Ми підходимо дуже відповідально до своїх обіцянок, але ми не авантюристи, і без урахування поправок профспілок ми не можемо приймати закон. Тому не треба зловтішатися, не треба забігати наперед, треба спокійно витримувати весь процес і пам'ятати про те, що закон буде прийнято в парламенті на наступному тижні".

Нагадаємо, сьогодні Ю.Тимошенко заявила, що голосування у Верховній Раді за закон щодо збільшення соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям продемонструвало, що Партія регіонів ніколи не збиралася підвищувати соціальні стандарти.

9 лютого Верховна Рада провалила у другому читанні законопроект регіонала Михайла Папієва щодо збільшення соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям. За проект закону "Про внесення змін до ст. 5 і 8 Закону "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям" Партія регіонів віддала 2 голоси.

Ганна Герман: біографія та добірка новин>>>