RU

Герман назвала податкове вето сильним кроком Януковича

01.12.2010, 13:00
Герман назвала податкове вето сильним кроком Януковича - Фото
92ba4629d396e05404dc8c9a32076849.jpg

Герман назвала податкове вето сильним кроком Януковича

Президент України Віктор Янукович, наклавши вето на Податковий кодекс, захистив людей. Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ заявила заступник глави Адміністрації Президента Ганна Герман (на фото).

"Президент встав на бік людей, права яких повинні бути захищені. Це ті люди, які в свій час, коли країні було надто важко, коли розвалився Союз, не чекали допомоги від держави - вони самі себе поставили на ноги, зробили собі бізнес, їздили по світу з "кравчучками" і розвивали свій бізнес, даючи робочі місця іншим людям. Їхнє право на самореалізацію і розвиток треба зберегти. Ми не допустимо, щоб податкова адміністрація була репресивним органом, для якого закон не пишеться, що вони можуть увірватися до підприємців без якої-небудь постанови суду", - наголосила Г.Герман.

За її словами, позиція глави держави - таких прав податківцям давати не можна. "Так, податки повинні платити все. Це треба робити згідно із законом. Так, Податковий кодекс треба приймати. Але треба зберегти права людини. І Президент чітко встав на цю позицію. Це дуже сильний крок", - зазначив замглави Адміністрації Президента.

"Перший Президент України Леонід Кравчук вчора прокоментував, що Віктор Федорович поставив права людини вище економічних інтересів. Я вважаю, що ця (заява Кравчука, - ред.) - крок справжнього лідера, приклад того, як повинен вчинити Президент щодо свого народу", - додала Г.Герман.

Нагадаємо, раніше Президент України Віктор Янукович застосував вето до Податкового кодексу. За словами Прем'єр-міністра Миколи Азарова, ветувати прийнятий парламентом Податковий кодекс було спільним рішенням Президента і Кабінету Міністрів.

Ганна Герман: біографія та добірка новин>>>

Петро ШУКЛІНОВ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини