RU

Герега обійшов за обсягом аграрного зембанку Ахметова і Порошенка

12.02.2020, 15:58
Герега обійшов за обсягом аграрного зембанку Ахметова і Порошенка - Фото
Гереги

Група компаній Епіцентр К Олександра і Галини Герег купує підприємства групи компаній Сварог Вест Груп Сергія та Олександра Буряків у Хмельницькій області. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Йдеться про придбання корпоративних прав на 40 000 га земель у Красилівському, Новоушицькому, Славутському та Шепетівському районах.

Таким чином, земельний банк агрохолдингу збільшився зі 120 000 га до 160 000 га. А обсяг землі в Сварога скоротився з 80 000 до 40 000 га. Згідно з повідомленням Епіцентру, зараз триває процес оформлення угоди. Сума угоди не розголошується.

Після завершення угоди Епіцентр стане сьомим за розміром земельного банку агрохолдингом України, потіснивши компанії HarvEast Ріната Ахметова (127 000 га землі), ІМК Олександра Петрова (123 900 га землі) і Укрпромінвест-Агро Олексія Порошенка.

Читайте також: Головний аграрій Герег: Ми не сидимо на шиї у торгового Епіцентру

Епіцентр Агро консолідує всі виробничі активи аграрного спрямування групи компаній Епіцентр К - провідного рітейлера будівельних матеріалів в Україні. Компанія працює в Україні з вересня 2015 року в Черкаській, Хмельницькій, Київській, Тернопільській та Вінницькій областях. Бенефіціарами компанії через венчурний фонд Оферент числяться Галина й Олександр Гереги. Офіційно агрокомпанія Герег називається Агрохолдинг 2012, але Гереги вживають назву Епіцентр Агро.
Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини