RU

Генпрокуратура порушила справу проти начальника відділення ФДМ

21.09.2012, 17:32
Генпрокуратура порушила справу проти начальника відділення ФДМ - Фото
a8393550fcb7986ca9f13a686f012551.jpg
Генеральна прокуратура порушила кримінальну справу проти начальника одного з регіональних відділень Фонду державного майна України. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Повідомляється, що начальник одного з регіональних відділень ФДМ разом з керівником підприємства, яке орендувало цілісний майновий комплекс автобусних станцій області, всупереч вимогам Законів України "Про приватизацію державного майна" та "Про управління об'єктами державної власності" незаконно створив на базі майна держави і суспільства-орендаря публічне акціонерне товариство.

При цьому, при здійсненні оцінки для формування статутного фонду вартість державного майна була занижена на 4,2 млн.грн., приватним товариством внесені до статутного фонду ПАТ автомобілі преміум-класу, які не брали участі у господарській діяльності цілісного майнового комплексу, що зменшило державну частку в новоствореному товаристві до 37%.

За результатами перевірки відносно начальника регіонального відділення ФДМ та керівника товариства порушено кримінальну справу за фактами зловживання владою і службовим становищем та службового підроблення за ознаками злочинів, передбачених ч.2 ст. 364, ч.2 ст .364-1 і ч.2 ст. 366 КК України.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини