RU

Генпрокуратура йде з перевіркою в "АрселорМіталл Кривий Ріг"

13.10.2010, 14:00
Генпрокуратура йде з перевіркою в
8181417e43bc85ac71967cd7c2017fac.jpg

Генпрокуратура йде з перевіркою в "АрселорМіталл Кривий Ріг"
Генеральна прокуратура України відкликала позов проти "Arcelor Mittal" для перевірки додаткової угоди з Фондом державного майна щодо виконання інвестиційних зобов'язань перед "АрселорМіталл Кривий Ріг" в соціальній сфері.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Генпрокуратури, під час розгляду справи "Arcelor Mittal" надала докази щодо виконання взятих при приватизації ВАТ "Криворожсталь" зобов'язань і запевнила, що нею і надалі будуть виконуватися інвестиційні зобов'язання, передбачені договором купівлі-продажу акцій комбінату, зокрема у соціальній сфері.

Фондом держмайна і компанія "Arcelor Mittal" 14 травня 2009 року уклали договір, яким внесені зміни до договору купівлі-продажу пакету акцій ВАТ "Криворожсталь". Сторони домовилися, що до 2011 року включно припиняється виконання інвестиційних зобов'язань покупця в соціальній сфері, і про продовження термінів виконання зобов'язань на час фінансово-економічної кризи.

Проведеною Генеральною прокуратурою перевіркою встановлено, що зазначена додаткова угода не відповідає вимогам законодавства: висновок без узгодження з Кабінетом Міністрів України; профспілковий комітет ВАТ "АрселорМіталл Кривий Ріг" не був залучений до участі у розробленні додаткової угоди і не надавав згоди на його висновок; відстрочено до 2011 року виконання зобов'язань щодо виконання соціально-економічних гарантій.

До того ж, сказано у повідомленні, додаткова угода фактично направлена на приховування невиконання покупцем зобов'язань, яке мало місце ще до підписання додаткової угоди, зокрема щодо будівництва житла для працівників комбінату (з 300 квартир, які передбачається ввести в експлуатацію 2007-2008 роках, фактично побудоване лише 144; у 2009-2010 рр. також із запланованих 300 квартир не побудовано жодної), не передбачався також при виплаті заробітної плати мінімальний стандарт оплати праці.

"Враховуючи це, Генеральною прокуратурою України відкликаний позов для перевірки зазначених обставин", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше Господарський суд Києва N1028942 припинив розгляд справи за позовом Генеральної прокуратури України до Фонду держмайна України і компанії "АрселорМіталл" про визнання незаконною Додаткову угоду до Договору купівлі-продажу "Криворожсталі".

ВАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг": довідка та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини