RU

Генпрокуратура вимагає від Тимошенко перерахунку пенсій

03.02.2010, 14:25

Генеральна прокуратура України подала позов на рішення Кабінету Міністрів про невиплату в підвищеному розмірі з 1 січня 2010 року пенсій для осіб, що втратили працездатність. Про це повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

У повідомленні зазначається, що після перевірки Генпрокуратура встановила порушення законодавства при прийнятті урядом постанови N1375 від 23 грудня 2009 р. "Про доповнення п. 3 постанови Кабміну від 26 листопада 2009 р. N1252".

Вказаною постановою, всупереч положенням законів "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" і "Про встановлення прожиткового мінімуму і мінімальної заробітної плати", не передбачений перерахунок з 1 січня 2010 року пенсій у зв'язку з підвищенням прожиткового мінімуму для осіб, що втратили працездатність, з 573 грн. до 695 грн.

"У зв'язку з тим, що протест Генерального прокурора України на цю постанову урядом відхилений, прокуратура подала позов до Окружного адміністративного суду м. Києва про визнання його протиправним і його скасування", - зазначають у Генпрокуратурі.

Уряд Тимошенко: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини