RU

Генпрокуратура порушила справу проти чиновників Держказначейства

08.04.2010, 09:45

Генеральна прокуратура України (ГПУ) порушила кримінальну справу щодо посадових осіб Державного казначейства, які не повернули двом учасникам конкурсу з продажу пакету акцій ВАТ "Одеський припортовий завод" конкурсні гарантії.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі ГПУ, внаслідок проведеної перевірки дотримання посадовими особами Держказначейства законодавства при виконанні судових рішень у сфері приватизації встановлені ознаки злочинних дій.

Зокрема, зловживаючи службовим становищем і перешкоджаючи виконанню судових рішень, чиновники протягом півроку після проведення конкурсу з продажу пакету акцій ВАТ "Одеський припортовий завод" не повернули двом його учасникам - юридичним особам - конкурсні гарантії у розмірі 800 млн. грн. Внаслідок чого суд стягнув з Фонду державного майна України санкції у розмірі понад 3 млн. грн., що завдало істотної шкоди державі, йдеться у повідомленні.

ГПУ порушила кримінальну справу за ознаками злочинів, передбачених ч. 2 ст. 364 і ч. 2 ст. 382 Кримінального кодексу України. Організовано досудове слідство.

Одеський припортовий завод: довідка та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини