RU

Генпрокуратура хоче скасувати купівлю "швидких" Кабміном Тимошенко

01.02.2011, 17:35
Генпрокуратура хоче скасувати купівлю
3aaf739a968b3fab874b2b58ddcf2258.jpg

Генпрокуратура хоче скасувати купівлю "швидких" Кабміном Тимошенко

Генеральна прокуратура України подала до Господарського суду м. Києва позов про визнання недійсним рішення тендерного комітету Міністерства охорони здоров'я України від 12 грудня 2007 року щодо визначення переможця тендера на постачання 27 санітарних автомобілів. Про це сказано у повідомленні Генпрокуратури.

Також у відомстві просять визнати недійсним угоду, підписану з переможцем тендера ТОВ "ІСС Україна" і стягнення з підприємства на користь держави понад 24 млн. грн.

Крім того, Генпрокуратура подала позов про визнання недійсним рішення тендерного комітету Міністерства з надзвичайних ситуацій України від 12 листопада 2009 року щодо визначення переможця тендера на постачання 27 санітарних автомобілів і визнання недійсним угоди, підписаної з переможцем тендера ТОВ "Лакшмі-Авто" і стягнення з підприємства на користь держави понад 21 млн. грн.

За даними Генпрокуратури, встановлено, що зазначені тендери були проведені з грубими порушеннями вимог чинного законодавства.

Нагадаємо, Генеральна прокуратура України порушила проти колишнього Прем'єр-міністра Ю.Тимошенко нову кримінальну справу - про перевищення влади і службових повноважень при закупівлі під гарантію уряду і ввезення на територію України ніби спеціалізованих медичних автомобілів "Оpel Combo". За даними ГПУ, сума завданого державі збитку становить 67 млн. грн.

"Справа Тимошенко": добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини