RU

Гендиректор Укрбуду продав компанію ресторатору - Микитась

05.12.2019, 13:43
Гендиректор Укрбуду продав компанію ресторатору - Микитась - Фото
Максим Микитась в залі Вищого антикорупційного суду (скріншот відео: BIHUS info/YouTube)

Гендиректор Укрбуд Девелопмент Олег Майборода організував продаж активів девелоперської компанії ресторатору Дмитру Федотенкову, заявив екс-президент корпорації Укрбуд Максим Микитась в ефірі телеканалу Прямий.

За словами Микитася, він шукав співінвестора для компанії через негатив, пов'язаний із кримінальною справою про квартири для Нацгвардії.

"В процесі пошуку інвесторів мною були підписані певні меморандуми, які не несуть за собою ніякого юридичного оформлення, ніяких юридичних наслідків", - сказав Микитась.

"Більш того, на жаль, переважна більшість цих меморандумів надалі була підроблена, підроблений був мій підпис. Крім того, юридичного оформлення багатомільярдної компанії не було", - заявив забудовник.

Микитась запевняє, що Майборода разом з Федотенковим, "за спиною якого є дуже потужні інвестори", використовуючи меморандум, який не має юридичної сили, вивели з Укрбуду активи з прибутковістю більше 4 млрд грн.

Також він вважає, що самі Федотенков і Майборода не здатні на "таку велику аферу".

"У них за спиною є деякі особистості. Поки я їх не буду називати", - сказав Микитась, додаючи що не хоче втручатися в політику.

Він також зазначив, що був заарештований незабаром після підписання меморандуму з Федотенковим.

Микитась заявив, що збирається звернутися до правоохоронних органів.

Він запевняє, що на сьогоднішній день не впорався з керуванням компанією.

"Є Федотенков, є Майборода. І ще хотів би підкреслити, є пан Мармиш, який був головним юристом, на людей якого теж дуже багато оформилося активів, що належать Укрбуду. І ці три людини відповідальні перед інвесторами за те, що повинні добудувати і за рахунок яких коштів", - заявив Микитась.

Дмитро Федотенков - співвласник компанії ФМ Груп разом із Сергієм Матвієнком, яка розвиває мережу ресторанів під брендом Tarantino family.

Читайте російською: Гендиректор Укрбуда продал компанию ресторатору - Микитась

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини