RU

Газу достатньо для забезпечення громадян у цьому році, - Азаров

14.01.2012, 11:35
Газу достатньо для забезпечення громадян у цьому році, - Азаров - Фото
Прем'єр-міністр України Микола Азаров
В Україні створено достатній "запас міцності" енергоресурсів для забезпечення потреб в газі в цьому році. Про це повідомив прем'єр-міністр України Микола Азаров (на фото) користувачам соціальної мережі Фейсбук.

"Ми на зиму закачали достатню кількість газу, запас якого допоможе нам в 2012 році безперебійно постачати наших людей", - запевнив Азаров, якого цитує прес-служба Кабінету міністрів України.

При цьому прем'єр-міністр висловив сподівання, що переговори з Росією з питання зниження ціни на газ завершаться успішно. "Що ж до нашого головного питання - скільки часу Україна може витримати таку формулу на газ, то однозначної відповіді на це питання немає. Дуже багато залежить від того, як буде розвиватися ситуація в світі, а відповідно і в Україні. Але ми розраховуємо на те , що протягом обмеженого часу ми знайдемо спільну мову з нашими російськими партнерами. А на це обмежений час запасів міцності у нас вистачить", - сказав він.

Азаров також повідомив, що 17 січня в Москві відбудуться чергові переговори міністра енергетики та вугільної промисловості Юрія Бойка з главою Газпрому Олексієм Міллером.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини