RU

"Газпрому" присвоїли кредитний рейтинг

13.07.2009, 10:26

Рейтингова служба "Standard & Poor’s" присвоїла короткостроковий кредитний рейтинг "А-3" найбільшій російській газовій компанії ВАТ "Газпром". Про це йдеться у повідомленні рейтингового агентства.

Як вказують у "S&P", довгостроковий кредитний рейтинг "Газпрому" підтверджено на рівні "ВВВ". Прогноз - "Негативний". Одночасно ми присвоїли рейтинги пріоритетного незабезпеченого боргу "ВВВ" випускам облігацій "Газпрому" серії А11 на суму 5 млрд.руб. і серії А13 на суму 10 млрд.руб.

"Короткостроковий кредитний рейтинг ВАТ "Газпром" - "А-3" - визначається нашою оцінкою ліквідності "Газпрому" як достатньої, враховуючи його хороший і перевірений протягом багатьох років доступ до рефінансування з боку контрольованих державою банків і на ринки облігацій", - відзначив кредитний аналітик "S&P" Андрій Ніколаєв.

Рейтинги "Газпрому" відображають характеристики власної кредитоспроможності компанії, які рейтингова служба "S&P" оцінює на рівні "ВВ+ ", але також включають дві додаткові ступені з урахуванням надзвичайної підтримки з боку держави.

ВАТ "Газпром": довідка і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини