RU

Газпром пустить більше газу в Європу через Білорусь

27.01.2012, 10:31
Газпром пустить більше газу в Європу через Білорусь - Фото
Фото: gazprom.ru
ВАТ Газпром збільшить транзит газу територією Білорусі. Про це йшлося в ході телефонної розмови глави Газпрому Олексія Міллера з міністром енергетики Республіки Білорусь Олександром Озерцом.

Як повідомляє управління інформації Газпрому, сторони обговорили питання збільшення обсягів транспортування російського газу через територію Білорусі до Європи в 2012 році і на середньострокову перспективу.

"У 2012 році Газпром збільшить обсяг транспортування російського газу через Білорусь до країн ЄС на 4 млрд. кубометрів", - сказав Міллер у телефонній розмові.

За попередніми даними Газпрому, в 2011 році територією Білорусі до Західної Європи було протранспортовано 31,3 млрд. кубометрів російського газу.

Нагадаємо, раніше глава Газпрому заявляв, що обсяг транзиту російського газу через Україну в 2011 році знизився на 5 млрд. кубометрів у порівнянні з показником 2010 року. На початку грудня 2010 року
НАК Нафтогаз України і ВАТ Газпром домовилися про транзит 112 млрд. кубометрів газу на рік по українській території в Європу протягом п'яти років.

Як відомо, Газпром нещодавно отримав повний контроль над ГТС Білорусі.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини