RU

Газпром подав в суд на уряд Литви

01.03.2012, 11:35
Газпром подав в суд на уряд Литви - Фото
Фото: ЕРА
Газпром був змушений звернутися в міжнародний арбітраж з позовом до уряду Литви з метою захисту своїх інвестицій в Литовській Республіці. З відповідною заявою сьогодні виступив представник Газпрому на засіданні правління компанії Ліетувос Дуйос при голосуванні з питання про розділення Ліетувос Дуйос відповідно до вимог законодавства Литви про газ.

Як повідомляє прес-служба російського газового концерну, Газпром з жалем відзначає, що домовленості, досягнуті 27 лютого 2012 в ході робочої зустрічі з представниками уряду Литви та Європейської комісії, не були виконані.

Нагадаємо, Газпром і уряд Литви не можуть прийти до угоди про поділ власності литовської газотранспортної та розподільної системи.

Основний литовський постачальник газу компанія Ліетувос Дуйос на 37,1% належить Газпрому, на 38,9% німецькому концерну E.On Ruhrgas, на 17,7% - литовському фонду держмайна, на 6,3% - іншим юридичним і фізичним особам. Згідно з раніше затвердженим планом, компанія повинна бути розділена за видами діяльності до 31 жовтня 2014 року.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини