RU

Газпром почав скорочувати транзит газу через Україну

23.02.2012, 09:00
Газпром почав скорочувати транзит газу через Україну - Фото
Фото: gazprom.ru
Газпром знизив транзит газу в Європу через Україну приблизно на 17% порівняно з січнем. Про це Агентству газової інформації (АГІ) повідомили джерела в галузі.

Як повідомляє Інтерфакс-Україна, через три місяці після старту газопроводу Північний потік Газпром виконав обіцянку знизити за його рахунок залежність від України. Північний потік був запущений в листопаді, і до останнього часу будь-яка зміна тиску в морській трубі супроводжувалося зниженням завантаження газопроводу Ямал-Європа, який йде через Білорусь і Польщу до Німеччини. Виявилося, що так Газпром звільняв в "ямальській" трубі місце для газу з українського коридору.

Джерело в галузі, за колишнього завантаження Північного потоку з середини минулого тижня прокачування по Ямал-Європі істотно зросло - практично до максимальних рівнів. Зараз разом Nord Stream і Ямал качають в день більше 114 млн. кубометрів - це більш ніж на 50 млн. на добу більше, ніж транспортувалося по "ямальській" трубі в ті ж дні минулого року.

Нагадаємо, 22 лютого голова Газпрому Олексій Міллер  звинуватив Україну в несанкціонованому відборі російського газу. У НАК Нафтогоз Україна всі звинувачення монополіста відкинули.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини