RU

"Газпром" зробив ще один крок до "Південного потоку"

04.12.2009, 11:21

У Римі в присутності Президента РФ Дмитра Медведєва і Прем'єр-міністра Італії Сільвіо Берлусконі голова правління ВАТ "Газпром" Олексій Міллер і генеральний керівник концерну ENI Паоло Скароні підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо проекту "Південний потік".

Як повідомляє управління інформації ВАТ "Газпром", меморандум фіксує, що "Газпром" і ENI підтримують приєднання EDF до проекту "Південний потік".

Сторони домовилися найближчим часом виробити основні умови участі EDF у проекті, що передбачає входження компанії до складу акціонерів компанії South Stream AG, створеної "Газпромом" і ENI на паритетній основі.

"Цей Меморандум підписано у розвиток досягнутих на минулому тижні домовленостей між "Газпромом" і EDF. Він демонструє прагнення російських та італійських партнерів з реалізації "Південного потоку" до співпраці з французькими колегами при будівництві масштабного транснаціонального газопроводу. Приєднання до проекту компанії EDF наголошує на важливості для Європи створення додаткових маршрутів постачання газу з Росії - найбільшого і найнадійнішого експортера углеводородів на ринок континенту", - зазначив О. Міллер.

Нагадаємо, 23 червня 2007 року ВАТ "Газпром" і концерн ENI підписали Меморандум про взаєморозуміння з реалізації проекту "Південний потік". Меморандум визначає напрями співпраці двох компаній у сфері проектування, фінансування, будівництва і управління "Південним потоком".

"Південний потік" - проект газопроводу, який пройде по дну Чорного моря з Новоросійська у болгарський порт Варну. Далі його дві гілки пройдуть через Балканський півострів в Італію і Австрію.

ВАТ "Газпром": довідка і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини