RU

Газпром. Вітренко погрожує Коболєву судом через премію

11.02.2020, 12:12
Газпром. Вітренко погрожує Коболєву судом через премію - Фото
Юрій Вітренко (Фото: Степан Франко/ЕРА)

Виконавчий директор НАК Нафтогаз України Юрій Вітренко звернувся до голови правління компанії Андрія Коболєва через невиплату другої частині премії за перемогу над Газпромом у Стокгольмському арбітражі. Копію заяви він опублікував у Facebook.

У заяві Вітренко пише, що, згідно з трудовим контрактом, повинен був отримати 50% премії за перемогу над Газпромом ще 30 грудня 2019-го, але досі це не було зроблено.

Вітренко наголосив, що за затримку виплати заробітної плати передбачена фінансова, адміністративна та кримінальна відповідальність. Він заявив, що 11 лютого почне звертатися до компетентних органів для захисту своїх інтересів.

Топ-менеджер НАКу вважає, що вніс найбільший вклад у те, що Нафтогаз отримав від Газпрому $2,9 млрд і підписав новий контракт на транзит із гарантованими доходами в $7,2 млрд на наступні п'ять років.

"Я розробляв ключові економічні аргументи і їх обґрунтування. Я був офіційним представником Нафтогазу в арбітражі, а також свідком. Це був дуже складний процес... Цей процес тривав більше п'яти років. І це було дуже потужне протистояння із відповідними персональними ризиками", - сказано в заяві.

Вітренко зазначив, що ні у Нафтогазу, ні у Кабміну немає права переглянути розмір премії, не порушивши трудовий договір.

Також Вітренко додав, що для нього це питання не грошей, а принципу. Він запропонував, щоб отримані кошти від Газпрому держава розподілила між усіма українцями, але поки не отримав відповіді від політичного керівництва країни.

Читайте російською: Победа над Газпромом. Витренко грозит Коболеву судом из-за премии

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини