RU

Газпром скасував розміщення євробондів через Нафтогаз

13.11.2019, 13:46
Газпром скасував розміщення євробондів через Нафтогаз - Фото
Фото: ЕРА

У Газпромі вирішили скасувати розміщення євробондів у швейцарських франках через ризик втратити гроші в разі "атак" Нафтогазу України. Про це Інтерфаксу повідомило інформоване джерело.

За його словами, юристи, які займалися угодою, не змогли гарантувати, що залучені кошти не будуть втрачені. При цьому, джерело не виключило розміщення євробондів найближчим часом, в разі відкриття сприятливого "вікна", оскільки нова програма бондів підготовлена ​​і для неї є всі документи. Відзначається, що в кінці листопада Газпром повинен випустити звіт за три квартали із МСФЗ. Для цього потрібне оновлення емісійних документів до розміщення і в цьому випадку компанія вже не вийде з новими бондами до кінця року, зорієнтував співрозмовник.

8 листопада Газпром опублікував матеріали нової програми бондів нової SPV Gaz Finance PLC з лімітом в 30 млрд євро, включаючи оновлений інформаційний меморандум.

  • 11 листопада Газпром повідомив про арешт рахунків GazAsia Capital, яка випускала єврооблігації російської компанії в японських єнах.
  • Нафтогаз домагається арештів активів Газпрому в різних юрисдикціях з метою стягнення близько $3 млрд, які Стокгольмський арбітраж зобов'язав Газпром виплатити українській компанії.
  • У лютому 2019-го суд Люксембургу заборонив ряду компаній і банків, включаючи емітента євробондів Газпрому Gaz Capital S.A., здійснювати платежі на користь компанії. Рішення змусило Газпром реєструвати нову програму бондів в англійській юрисдикції, де суд відмовив Нафтогазу в накладенні арешту на активи. Новим емітентом стала британська Gaz Finance plc.

Читайте російською: Газпром отменил размещение евробондов из-за Нафтогаза

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини