RU

Газпром: результати переговорів з Україною будуть не раніше листопада

13.10.2011, 12:02
Газпром: результати переговорів з Україною будуть не раніше листопада - Фото
be13ab9e91bd03f4a48763f147f910d8.jpg

Газпром: результати переговорів з Україною будуть не раніше листопада
Голова правління ВАТ Газпром Олексій Міллер заявляє, що результатів газових переговорів з Україною не варто чекати раніше листопада. Про це сказано в заяві Міллера, оприлюдненій на сайті компанії.

"Так, дійсно, переговори з нашими українськими колегами йдуть дуже активно і в дуже позитивному ключі. Але питань залишається ще досить багато і вони складні. Абсолютно точно, в найближчі дні жодних остаточних домовленостей не буде досягнуто. Думаю, що перших результатів не варто чекати раніше листопада", - сказав Міллер.

11 жовтня в центральному офісі ВАТ Газпром відбулася чергова робоча зустріч Міллера та міністра енергетики і вугільної промисловості України Юрія Бойка. Сторони продовжили обговорення актуальних питань двосторонньої співпраці. Міллер і Бойко висловили задоволення ходом поточного діалогу. Прийнято рішення провести чергову зустріч найближчим часом, зазначає прес-служба Газпрому.

"Особливо було наголошено, що до досягнення нових домовленостей сторони продовжують суворо дотримуватися діючих контрактів на поставку і транзит газу", - сказано в повідомленні.

Нагадаємо, прем'єр-міністр України Микола Азаров розраховує, що Київ і Москва в найближчі 10-15 днів досягнуть компромісу з газових питань.

Україно-російські відносини: всі новини>>>
Енергетична безпека: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини