RU

"Газпром" не бачить підстав для перегляду контрактів з Україною

24.06.2009, 13:42

ВАТ "Газпром" не бачить підстав для перегляду умов чинного газового контракту з Україною. Про це на сьогодні прес-конференції заявив заступник голови правління компанії Олександр Медведєв.

"Підстав для перегляду цінових умов або умов транзиту я при всій уяві не можу знайти", - заявив О.Медведєв, якого цитує газета "Взгляд".

О.Медведєв наголосив, що це є позицією "Газпрому". За його словами, контракти передбачають для сторін право на перегляд умов, але це може бути зроблено тільки за наявності серйозних підстав . "Перегляд починається не тоді, коли хтось захоче, а коли це буде обґрунтовано", - сказав О.Медведєв. Крім того, він наголосив, що заповнення підземних сховищ газу для подальшого забезпечення транзиту є обов'язком НАК "Нафтогаз України".

Нагадаємо, раніше Міністр палива і енергетики України Юрій Продан повідомив, що уряд України розглядає можливість перегляду газових контрактів з Російською Федерацією. "Це питання зараз обговорюється в НАК "Нафтогаз України" - чи доцільно вносити якісь зміни у газові контракти", - вказав Ю.Продан.

ВАТ "Газпром": довідка і добірка новин>>>
Українсько-російські відносини: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини