RU

"Газпром" і "Нафтогаз" створюють СП для видобутку метану

21.12.2010, 17:25
5c3fb373ae1401ad20bd0bb45f6437d4.jpg

"Газпром" і "Нафтогаз" створюють СП для видобутку метану
НАК "Нафтогаз України" і ВАТ "Газпром" підписали Меморандум про створення спільного підприємства для видобутку метану з вугільних пластів.

Як повідомляє прес-служба російської компанії, відповідно до документа, сторони розглянуть питання розроблення фінансово-економічного обґрунтування створення СП, проектів його засновницьких документів, в яких зокрема буде визначено розмір статутного капіталу підприємства, порядок формування його органів управління і прийняття ними рішень. Крім того, "Газпром" і "Нафтогаз" розглянуть питання розроблення принципів і джерел фінансування діяльності СП і переліку його першочергових проектів.

Згідно з документом, спільне підприємство буде створено на паритетній основі для роботи на території України. Його діяльність, зокрема, буде спрямована на: проведення геологорозвідки, оцінки ресурсів метану вугільних пластів та їхнього переведення у запаси промислових категорій; буріння і освоєння свердловин, облаштування метановугільних родовищ, транспортування і використання вугільного газу; проведення науково-дослідних, дослідно-конструкторських і проектно-дослідницьких робіт з видобутку газу з вугільних пластів; розроблення і реалізацію науково-технічних програм і фінансових механізмів при реалізації проектів видобутку вугільного газу.

"Консолідація наших зусиль покладена у логіці ініціатив з інтеграції діяльності двох компаній. Робота СП дасть змогу застосувати і на Україні передові технології "Газпрому" з видобутку вугільного газу, відкриє нові перспективи для нашої співпраці - тепер в освоєнні нетрадиційних джерел. Йдеться не тільки про добування в Україні додаткових об’ємів газу, які раніше були недоступні, але й навіть більш важливо, - про підвищення безпеки при видобутку вугілля шахтним способом за рахунок витягання метану з пласта", - сказав глава "Газпрому" Олексій Міллер.

Ринок газу, нафти і нафтопродуктів: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини