RU

"Газпром" і "Нафтогаз" продовжують вирішувати питання за оцінкою активів для створення СП

21.02.2011, 17:40

ВАТ "Газпром" і НАК "Нафтогаз України" продовжують узгодження компанії, яка оцінює їхні активи для створення спільного підприємства. Про це повідомив глава "Газпрому" Олексій Міллер сьогодні на прес-конференції у Москві.

"На сьогодні ми узгоджуємо оцінну кампанію, яка проводитиме оцінку активів НАК "Нафтогаз України" і "Газпрому", - сказав О.Міллер, якого цитує УНІАН.

О.Міллер зазначив, що підходи до створення СП не змінилися і йдеться про те, що "Газпром" зі свого боку внесе добувні активи, а українська сторона - газотранспортні потужності.

До того ж він наголосив, що прибутки "Газпрому" в декілька разів більші прибутків "Нафтогазу" і це стане відповіддю, звідки будуть братися інвестиції для модернізації ГТС України.

За його словами, створення СП має бути вигідним як для російської, так і для української сторони.

Нагадаємо, 21 грудня 2010 року в центральному офісі ВАТ "Газпром" голова правління Олексій Міллер і голова правління НАК "Нафтогаз України" Євген Бакулін підписали Меморандум між ВАТ "Газпром" і НАК "Нафтогаз України" про створення спільного підприємства для видобутку метану з вугільних пластів на території України.

Раніше, 7 вересня 2010 року на зустрічі з журналістами глава правління "Газпрому" Олексій Міллер заявив, що співпраця ВАТ "Газпром" і НАК "Нафтогаз України" має завершитися злиттям цих двох компаній.

Українсько-російські відносини: добірка новин>>>
Енергетична безпека: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини