RU

Газопровід Турецький потік почали наповнювати газом

18.10.2019, 14:11
Газопровід Турецький потік почали наповнювати газом - Фото
Фото: South Stream Transport B.V.

Першу з двох ниток морської ділянки газопроводу Турецький потік почали наповнювати газом під час пуско-налагоджувальних робіт, на завершальному етапі випробувань. Про це повідомляється у прес-релізі проектної компанії South Stream Transport B.V.

У компанії відзначають, що комерційна експлуатація газопроводу за графіком має початися до кінця 2019 року.

Пуско-налагоджувальні роботи на морській ділянці почалися після того, як обидві нитки сертифікував атестуючий орган компанії DNV-GL. Вона підтвердила, що цілісність і технічні характеристики системи з двох газопроводів діаметром 32 дюйми відповідають "Морському стандарту DNV GL для підводних трубопровідних систем" та іншим міжнародним стандартам. Заповнення другої нитки природним газом почнеться після того, як буде закінчено заповнення першої нитки.

Зараз завершується будівництво приймального терміналу в Туреччині.

Газопроводи планується заповнювати природним газом, починаючи від берегових об'єктів близько Анапи до приймального терміналу, розташованого біля населеного пункту Кийикей на узбережжі Туреччини.

  • У Газпромі сподіваються, що Турецький потік стане новим шляхом доставки газу до Туреччини та Південно-Східної Європи. Туди буде подаватися газ з Єдиної системи газопостачання Газпрому. Перша нитка газопроводу призначена для турецького ринку, друга - для газопостачання країн Південної та Південно-Східної Європи. Потужність кожної нитки - 15,75 млрд кубометрів газу на рік.
  • У США вважають, що Північний потік-2 і Турецький потік дозволять Росії до кінця десятиліття припинити транзит газу через Україну.
Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини