RU

"Газ України" відключає від газопостачання боржників

25.01.2011, 12:45
51f685adc44ea78bdd3a26d3dc65df45.jpg

"Газ України" відключає від газопостачання боржників

З метою поліпшення дисципліни газоспоживання і розрахунків за природний газ, спожитий з початку опалювального сезону 2010-2011 рр. (з 01.10.2010), ДК "Газ України" доручила підприємствам з газопостачання і газифікації "Волиньгаз", "Донецькоблгаз", "Дніпрогаз", "Запоріжгаз", "Кримгаз", "Кіровоградгаз", "Луганськгаз", "Львівгаз" і "Харьківміськгаз" попередити і відключити від газоспоживання 12 підприємств комунальної теплоенергетики (ТКЕ) через значну заборгованість перед компанією.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі "Газ України", зокрема, станом на 24 січня 2011 року з початку поточного опалювального сезону "Донецьктеплокомуненерго" заборгувала 156 млн. грн. (рівень оплати - 28%), "Лисичанськтепломережа" - 25 млн. грн. (13%), "Сівєродонецьктепло" - 14 млн. грн. (16%), "Стахановтеплозабезпечення" - 4 млн. грн. (23%), "Дніпропетровські теплові мережі" - 100 млн. грн. (39%), "Міські теплові мережі" (м. Запоріжжя) - 147 млн. грн. (43%), "Кіровоградтепло" - 22 млн. грн. (33%), "Кримтеплокомуненерго" - 103 млн. грн. (25%), "Ялтинські теплові мережі" - 1 млн. грн. (10%), "Східноєвропейска теплоелектро-генеруюча компанія" (м. Луцьк) - 17 млн. грн. (30%), "Львівтеплоенерго" - 106 млн. грн. (34%), "Дирекція розвитку інфраструктури території" (м. Харків) - 20 млн. грн. (23%).

Про необхідність відключення від газопостачання підприємств ТКЕ-боржників ДК "Газ України" повідомила Волинську, Дніпропетровську, Донецьку, Запорізьку, Кіровоградську, Луганську, Львівську, Харківську обласні державні адміністрації, Рада міністрів АР Крим, Держжитлкомунінспекцію.

"ДК "Газ України" неодноразово попереджала і застерігала керівництво теплопостачальних підприємств-боржників про можливості відключення від газопостачання. Компанія постійно зверталася також до місцевих органів влади у зв'язку з необхідністю наведення порядку в розрахунках за газ тепловиробників і погашення ними заборгованості. Звернення і застереження виявилися марними", - сказано у повідомленні.

З метою надання допомоги регіональним підприємствам з газопостачання і газифікації у зміцненні дисципліни газоспоживання і підвищенні рівня розрахунків за природний газ, у Донецьку, Дніпропетровську, Луганську, Запорізьку, Кіровоградську області і АР Крим прямують групи співробітників ДК "Газ України". Допомогу у відключенні зазначених підприємств ТКЕ-боржників нададуть також працівники філіалів Компанії в Луцьку, Львові і Харкові.

ДК "Газ України" зазначає, що люди загалом сумлінно і своєчасно оплачують вартість спожитих комунальних послуг, зокрема теплової енергії, однак сплачені ними кошти своєчасно у компанію не надійдуть.

Паливно-енергетичний комплекс: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини