RU

Гавриш має сумніви щодо проведення позачергового засідання ВР з питань Бюджету

17.07.2008, 16:23

Перший заступник Секретаря Ради національної безпеки й оборони України (РНБОУ), член Вищої ради юстиції України Степан Гавриш має сумніви щодо того, що вдасться провести позачергову сесію стосовно голосування за зміни до Держбюджету-2008. Про це він заявив під час своєї Інтернет-конференції, яка проводилася на порталі ЛІГА.net.

"Чомусь мені здається, що у цьому не зацікавлені політичні сили, оскільки на сьогодні фракція, яка нараховує понад 150 депутатів, так і не змогла зібрати необхідну кількість голосів для ініціювання позачергового засідання парламенту", - зауважує С. Гавриш.

Крім того, за його словами, уряд уже заявив, що він і без змін до Бюджету виконуватиме свої зобов'язання, а з приводу профіциту обіцяє підвищити пенсії на 62 грн. "Звісно, це погана практика, яка може тільки погіршити інфляційні очікування та негативно вплинути на внутрішній ринок", - вважає С. Гавриш.

"Чому? Тому що рішення, таким чином, не може бути збалансоване. Звісно, воно має виключно політичний характер та адресоване почуттям виборців, і не є способом реальної економічної політики", - наголосив він.

Детальніше ознайомитися з відповідями С. Гавриша на запитання відвідувачів порталу ЛІГА.net можна тут >>>

Досьє на Степана Гавриша >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини