RU

Гірничо-металургійний комплекс поки не має перспектив стабілізації

23.10.2008, 16:37

Ринок гірничо-металургійного комплексу поки не має перспектив стабілізації і підвищення цін на продукцію. Про це сьогодні, під час наради з проблемних питань у галузі, заявила Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко.

"На сьогоднішню хвилину ми не бачимо поки що якихсь тенденцій з поновлення ринків на металопродукцію в світі, а також ми не маємо сьогодні жодних тенденцій щодо повернення до тієї ціни на металопродукцію, яка існувала до виникнення в світі фінансової кризи", - зокрема, сказала Ю. Тимошенко, яку цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

За словами Прем'єр-міністра, обов'язок уряду - допомогти підприємствам гірничо-металургійного комплексу. Заходи щодо виходу галузі з кризи не повинні передбачати звільнення працівників підприємств, зниження заробітної плати, відправлення працівників у відпуски, "з яких вони не повертаються", - наголосила глава українського уряду.

Ю. Тимошенко впевнена: попри те, що більшість підприємств ГМК є приватними компаніями, власники і уряд повинні бути єдині при здійсненні антикризових заходів. "Ми усвідомлюємо, що сьогодні, незважаючи на складний період, і держава, і приватний бізнес повинні бути однією командою, тому що по-іншому нам буде дуже складно виходити з цієї кризи", - наголосила вона.

Прем'єр-міністр пропонує будувати між підприємствами і урядом двосторонній діалог.

"І якщо держава і далі робитиме суттєві і важливі кроки, то ми будемо підписувати з вами меморандум, де будуть задіяні всі міністри, які мають відношення до цьому меморандуму. І... одним із блоків питань, які ми порушемо як держава - це не звільнення людей, які сьогодні працюють, а збереження заробітної плати", - резюмувала Ю. Тимошенко.

Нагадаємо, 14 жовтня Кабінет Міністрів ухвалив постанову щодо підтримки підприємств гірничо-металургійного і хімічного комплексу.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини