RU

ФРС США зберегла ключову ставку і передбачила швидке відновлення економіки

18.03.2021, 10:41
ФРС США зберегла ключову ставку і передбачила швидке відновлення економіки - Фото
Глава ФРС США Джером Павелл (фото: EPA)

Федеральна резервна система (ФРС) США зберегла ключову ставку на рівні 0-0,25% річних, поліпшила прогноз щодо ВВП і пообіцяла подальшу підтримку економіки.

У повідомленні Федрезерву відзначається, що буде доцільно підтримувати ставку на поточному рівні доти, поки умови на ринку праці не досягнуть рівнів, що відповідають оцінкам максимальної зайнятості, а також прискоренню інфляції до 2%.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

Також ФРС поліпшила прогноз зростання ВВП США в 2021 році з 4,2% до 6,5% і підвищила прогноз щодо інфляції з 1,8% до 2,4%. Прогноз щодо безробіття в США – 4,5% в 2021 році, довгостроковий прогноз – 4%.

Як повідомив на брифінгу глава Федрезерву Джером Павелл, ФРС буде підтримувати економіку стільки, скільки буде потрібно.

На цих новинах у середу індекси S&P 500 і Dow закрилися на рекордних максимумах.

Індекс Dow Jones зріс на 0,58% – до 33.015,37 пунктів, індекс S&P 500 – на 0,29% – до 3.974,12 пунктів, Nasdaq піднявся на 0,4% – до 13.525,202 пунктів.

"Заява ФРС була оптимістичнішою, ніж очікувалося, вони підвищили свій прогноз як щодо економічного зростання, так і ринку праці. На думку ринку, ця заява була досить оптимістичною", – сказав у коментарі Reuters Девід Картер з Lenox Wealth Advisors.

Читайте також: Знакова реформа | Безробіття замість інфляції. Політика Федрезерву США змінилася. Що це означає?

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Юрий Тарасовский
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини