RU

Єфремова змусили відмовитися від тендерів на 82 млн.грн.

14.05.2014, 14:57
Єфремова змусили відмовитися від тендерів на 82 млн.грн. - Фото
0521224d0756ddb0e4cb95fc2dd9f40f.jpg
Переможці березневих тендерів ДП ​​Луганськвугілля на суму 95,11 млн.грн. відмовилися від виконання договорів "за взаємною згодою сторін". Про це повідомляє сайт Наші гроші з посиланням на відповідь голови Держфінінспекції народному депутату України Лесі Оробець.

Видання нагадує, що з цієї суми найбільшу частину - 81,83 млн.грн. - мало отримати ТОВ Індекспром з групи компаній голови парламентської фракції Партії регіонів Олександра Єфремова. Офіційними власниками Індекспром є Наталія Єфремова та Ірина Лещенко.

Конкурентами Індекспром за різними лотами були ТОВ Портекс, ПП Консент і ТОВ ТД Краснолуцький машинобудівний завод. Всі три компанії зареєстровані на болгарина Христо Колєва, який представляє бізнес - групу того ж Єфремова. Сама фірма Консент Колєва також отримала в цей раз поспіль на 4,06 млн.грн., з єдиним конкурентом по лоту в особі Індекспром .

Після повідомлення Наших грошів про цю закупівлю, народний депутат Леся Оробець та ГО Центр протидії корупції оскаржили її в АМКУ, Генпрокуратурі і Держфінінспекції.

Заступник Генпрокурора Банчук повідомив, що звернення направлено в Головне слідче управління МВС України для перевірки викладених фактів слідчим шляхом.

Голова Держфінінспекції Гордієнко доручив Держфінінспекції в Луганській області перевірити факти і вжити відповідних заходів. Згодом, листом 05.05.2014 року голова контролюючого органу повідомив, що договори загальною вартістю 95,11 млн.грн. розірвані за взаємною згодою сторін. Оплата і постачання матеріальних цінностей не проводилися.

Нагадаємо, що загальні тендерні здобутки фірм з угрупування Єфремова складають більше 6 млрд.грн. Всі підряди ці фірми отримали від вугледобувних підприємств Луганської та Донецької областей.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини