RU

Єфремов - протестуючим: Велика частина вимог буде задоволена

19.05.2011, 14:00
Єфремов - протестуючим: Велика частина вимог буде задоволена - Фото
b9be757a64292130f354baec36a5a3cc.jpg

Єфремов - протестуючим: Велика частина вимог буде задоволена

Регіонали не виключають, що велика частина вимог підприємців, які мітингують, сьогодні може бути задоволена при доопрацюванні Податкового кодексу. Про таку готовність заявив лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов.

"Той мітинг, який сьогодні проходить, він був замовлений зазделегідь, він, наскільки я розумію, не перекликався з тим днем гніву, який декілька днів тому пройшов і з питань, які порушють підприємці на цьому мітингу вже була проведена певна робота, зокрема і урядом на чолі з Прем'єр-міністром Миколою Яновичем Азаровим. Наскільки я проінформований - велика частина тих питань, які підприємці порушують, знайшли підтримку в уряді", - сказав він.

М.Азаров нагадав, що після прийняття Податкового кодексу планувалося його відкоректувати, після деякого часу роботи згідно з новим законом. "Ці коректування сьогодні напрацьовані, вони проходять остаточне доопрацювання у комітеті, як тільки остаточний варіант цього документа буде узгоджений у всіх інстанціях, пройде експертну оцінку, я думаю, що ми, зокрема з урахуванням пропозицій, які сьогодні висловлюються тут, на мітингу, приймемо відповідне рішення у Верховній Раді", - додав він.

Нагадаємо, сьогодні під стінами українського парламенту проходить друга народна колегія всеукраїнської акції "Вперед". За різними оцінками, в акції бере участь близько п'яти тисяч осіб.

Олександр Єфремов: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини