RU

Французька Alstom готова локалізувати в Україні до 35% виробництва електровозів

13.05.2021, 11:16
Французька Alstom готова локалізувати в Україні до 35% виробництва електровозів - Фото
Електровоз Alstom KZ8A, виробництва Казахстан Темір Жоли
доповнено

Французький концерн Alstom готовий підвищити рівень локалізації в контракті на постачання електровозів до України. Про це в інтерв'ю Інтерфакс-Україна повідомив міністр економіки, фінансів і відновлення Франції Бруно Ле Мер.

"Що стосується контракту на постачання електровозів, Alstom готовий локалізувати в Україні до 35% виробництва і обслуговування. На початку обговорення Alstom планувала локалізувати близько 20%. Ми зрозуміли, що цього було недостатньо. Це яскраве свідчення нашої готовності враховувати законний запит української влади", – сказав Ле Мер.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Він підкреслив, що Франція повністю розуміє прохання президента України Володимира Зеленського, який хоче, щоб французькі компанії, які беруть участь у контрактах з Україною, розмістили значну частину своїх виробництв в Україні. 

"Це цілком законна вимога, і ми зробили відповідним чином", – додав Ле Мер.

Доповнено. Сьогодні, 13 травня, Україна і Франція підписали чотири рамкових угоди на загальну суму понад 1,3 млрд євро. Одна з угод передбачає реалізацію проєкту з постачання 130 електровозів компанією Alstom на суму до 900 млн євро, повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль. 

Французька машинобудівна компанія Alstom поряд із Siemens і Bombardier є одним зі світових лідерів із виробництва енергетичного устаткування і залізничного транспорту.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

Юрий Тарасовский
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини