RU

Франція зможе заробити 2,8 млрд євро від розвитку мережі 5G

01.10.2020, 21:55
Франція зможе заробити 2,8 млрд євро від розвитку мережі 5G - Фото
Фото: depositphotos.com

У Франції закінчився другий аукціон із розподілу частот для розвитку мережі 5G. Він принесе в державну скарбницю майже 1,4 млрд, повідомляє Reuters.

За підсумками аукціону чотири французькі компанії будуть запускати мережу 5G в країні. Цього разу вони розподілили між собою 11 блоків із частотою 10 МГц. Телекомунікаційна компанія Orange викупила чотири блоки, SFR – три. Ще по два блоки отримали компанії Bouygues Telecom і Iliad.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес у Facebook: головні бізнес новини

За підсумками 17 раундів аукціону остаточна ціна одного блоку склала 126 млн євро. Аукціон тривав три дні.

На попередньому аукціоні кожній з чотирьох компаній було продано блок із частотою 50 МГц. Кожен із блоків коштував близько 350 млн євро. Тоді сума операції склала 1,4 млрд євро.

Таким чином загальна сума надходжень до скарбниці Франції склала більше 2,8 млрд євро. Це на 630 млн євро більше за мінімум, що встановив уряд.

  • У червні 2020 року у Франції заявили, що аукціон з розподілу частот для мережі 5G між французькими телекомунікаційними компаніями проведуть у вересні.
  • 6 липня влада країни вирішила допустити до розвитку 5G обладнання китайського концерну Huawei. Проте ліцензія на його використання повинна закінчитися в 2028 році. Джерела Reuters  повідомили, що таки чином робота Huawei у сфері 5G у Франції буде де-факто заблокована через вісім років.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Александр Мясищев
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини