RU

Франція оштрафувала Google на 220 млн євро через монополію на ринку реклами

07.06.2021, 16:22
Франція оштрафувала Google на 220 млн євро через монополію на ринку реклами - Фото
Фото: depositphotos.com

Французьке агентство з нагляду за конкуренцією оштрафувало Google на 220 млн євро за зловживання своїм ринковим становищем в індустрії онлайн-реклами, йдеться на сайті відомства. Агенство вважає, що Google несправедливо просував власні сервіси на шкоду конкурентам.

Розслідування розпочалося після скарги медіакомпаній: американської News Corp, французької газети Le Figaro і бельгійської пресгрупи Rossel. Воно показало, що Google Ad Manager пропонував розміщувати рекламні оголошення через власний сервіс DFP, який дозволяє продавати рекламні місця на сайтах і в застосунках платформи Google Ad Exchange, яка організовує аукціони на рекламні місця.

Підписуйтесь на LIGA.Tech в Facebook: головні новини про технології

Такі рішення утискали права місцевих французьких сервісів, які надавали аналогічні послуги. В американській корпорації погодилися з рішенням, зобов'язалися виплатити штраф і змінити алгоритми роботи.

"Ми усвідомлюємо роль, яку рекламні технології відіграють у підтримці доступу до контенту та інформації, і ми прагнемо співпрацювати з органами регулювання та інвестувати в нові продукти і технології, які надають видавцям більший вибір і кращі результати у разі використання наших платформ", – написала Марія Гомрі, юридичний директор Google France.

  • Раніше Google звинуватили в тому, що компанія продовжувала стежити за користувачами навіть після відключення геолокації.
  • В Україні теж нещодавно оштрафували американського техгіганта. Але штраф був скромніший – 1 млн гривень.

Підписуйтесь на LIGA.Tech в Telegram: тільки важливе

Илья Закорецкий
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини