RU

Франція має намір забирати у бізнесменів 75% від їх надприбутків

10.09.2012, 11:53
Франція має намір забирати у бізнесменів 75% від їх надприбутків - Фото
Фото: EPA
Франція вводить податок для багатих - президент країни має намір забирати у бізнесменів 75% від їх надприбутків. При цьому Франсуа Олланд закликає  їх до совісті. За його словами, цей захід спрямований не стільки на поповнення скарбниці, скільки на те, щоб привернути найзабезпеченіших громадян до соціальної відповідальності разом із всіма іншими, - передає канал Вісті.

Також Олланд повідомив про погіршення прогнозів про стан економіки країни. У цьому році очікується лише символічне зростання ВВП, а в наступному - менше 1% проти колишнього прогнозу в 1,2%. Тим не менше глава держави пообіцяв, що протягом п'яти років ситуація зміниться на краще. Конкретні заходи будуть представлені до кінця цього року, а перші результати будуть відчутні вже в 2014 році.

За прогнозами Організації економічного розвитку та співробітництва, в єврозоні до кінця року буде спостерігатися спад: на 1% в поточному кварталі і на 0,7% в наступному. Оцінка для єврозони дана за передбачуваними середньозваженими темпами зростання трьох найбільших економік (Німеччини, Франції та Італії). Прогнози всіх трьох країн на 2012 року суттєво погіршені порівняно з травнем.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини