RU

Fozzy Group виграла суд у податківців на сотні мільйонів гривень

22.12.2020, 09:16
Fozzy Group виграла суд у податківців на сотні мільйонів гривень - Фото
"Сільпо" (фото – Facebook "Сільпо") Фото: Facebook "Сільпо"

15 грудня Шостий апеляційний адмінсуд виніс рішення на користь Fozzy Group у спорі з Державною податковою службою. Про це пише Finbalance.

Суд відмовився задовольнити апеляційну скаргу ДПC і залишив без змін рішення Окружного адмінсуду Києва яким було задоволено позов ТОВ "Сільпо-Фуд" і скасовані податкові повідомлення-рішення від 13 лютого 2020 року.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Суд постановив, що контролюючим органом, всупереч вимогам Кодексу адміністративного судочинства України, не було доведено і представлено належних доказів про наявність встановлених судами фактів, які свідчать про обізнаність платника податків щодо неправомірної поведінки контрагентів і злагодженості дій між ними.

Також колегія суддів вважає, що скаржник неправомірно використовував інформацію про порушення законодавства.

Своїм рішення суд скасував збільшення суми зобов'язання з ПДВ на 126,9 млн грн (зокрема 84, 6 млн грн – за податковими зобов'язаннями, а 42, 3 млн грн – штрафні санкції), скасував сплату податку на прибуток – 105, 5 млн грн (зокрема 30,3 млн грн – за податковими зобов'язаннями, 15,16 млн грн – штрафу). Також скасовано зменшення суми від'ємного значення об'єкту оподаткування податком на прибуток розміром 242,5 млн грн.

За даними держреєстру, бенефіціаром Сільпо-Фуд є Володимир Костельман, співвласник Fozzy Group, якій належать мережі супермаркетів Сільпо, Фоззі, Фора.

Наталия Софиенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини