RU

Forbes назвав кращих стартапів-роботодавців США. У списку два українця

12.03.2020, 15:29
Forbes назвав кращих стартапів-роботодавців США. У списку два українця - Фото
Фото: Upsplash

Журнал Forbes опублікував рейтинг стартапів, які є кращими роботодавцями США. Цей список America's Best Startups Employers публікується щорічно. В цьому році до рейтингу потрапили два засновані українцями стартапи.

На 35-му місці рейтингу в категорії технологій розмістився GitLab. На 263 місці в категорії гостинність знаходиться Allset.

GitLab - веб-інструмент для програмістів. Він має відкритий вихідний код і представляє систему управління репозиторіями коду, системою відстежування помилок та іншими функціями. Сервіс заробляє на пожертвуваннях, платній підтримці, платному впровадженні функцій. Його в 2011 році запустили Дмитро Запорожець і Валерій Сизов. У травні 2016 компанія мала близько 80 співробітників, а в 2019 році їх кількість перевищила 1000 осіб. Це перший стартап з українським засновником, який може потрапити в ТОП-100 найдорожчих стартапів світу.

Allset - розробляє програмне забезпечення для закладів харчування. Їх рішення дозволяють робити попередні замовлення в ресторанах, бронювати столики, заздалегідь оплачувати замовлення, залишати чайові. Сервіс заробляє на комісії (15%) з кожного замовлення. Компанію створили в 2015 рік Стас Матвієнко і Ганна Поліщук.

У рейтинг America's Best Startups Employers входить 500 компаній. Їх відбирають із 2500 бізнесів, що мають не менше 50 працівників. Критеріями відбору служать репутація роботодавця, задоволення співробітників і зростання.
Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини