RU

Фондовий ринок і накопичувальні пенсії запускатимуть паралельно – Шмигаль

14.06.2021, 08:55
Фондовий ринок і накопичувальні пенсії запускатимуть паралельно – Шмигаль - Фото
Денис Шмигаль (Фото – пресслужба Кабміну)

Фондовий ринок в Україні планується запускати паралельно з другим рівнем накопичувальної пенсійної системи, що сприятиме його розвитку. Про це повідомив у Facebook прем'єр-міністр Денис Шмигаль, підбиваючи економічні підсумки тижня.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Прем'єр зазначив, що уряд, ЄБРР, ACC і USAID уклали меморандум про створення національного механізму біржової торгівлі на ринках капіталу і товарних ринках.

"Це важливий крок для створення Фондового ринку в Україні. Наші громадяни отримають нові можливості у вигляді фінансових інструментів для заощадження та інвестування. Бізнес отримає довгостроковий і дешевший ресурс для розвитку власних підприємств. Підвищиться рівень прозорості та якість корпоративного управління. Держава отримає збільшення інвестицій – нові робочі місця – економічний розвиток", – підкреслив Шмигаль.

Читайте також: Знову в довгий ящик? Що втратить Україна, якщо не введе накопичувальні пенсії

Також він повідомив, що в рамках концепції створення Фондового ринку планується розвиток товарної біржі, де проходитиме торгівля сільськогосподарською продукцією, енергетичними товарами тощо.

"Створення спільно з інституційними інвесторами та міжнародними партнерами єдиного товарного ринку дозволить залучити до нього значно більше іноземних гравців, від чого точно виграє український бізнес і держава", – написав глава уряду.

  • 27 травня прем'єр-міністр Шмигаль повідомив, що Кабмін, профільний комітет Верховної Ради і Офіс президента досягли угоди щодо всіх основних аспектів пенсійної реформи, але депутати подали правки.

Читайте також: Рада майже готова голосувати за накопичувальні пенсії. Але є проблема, вартістю 50 млрд грн

Юрий Тарасовский
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини