RU

Фонд для боротьби з COVID-19. Кабмін визначив, як розподілятимуть гроші

22.04.2020, 16:28
Фонд для боротьби з COVID-19. Кабмін визначив, як розподілятимуть гроші - Фото
Фото: прес-служба Кабміну

22 квітня на засіданні Кабінету міністрів затверджений порядок надання коштів Фонду боротьби з COVID-19 і його наслідками. Про це повідомляє прес-служба Міністерства фінансів.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

У Мінфіні нагадують, що, відповідно до закону про держбюджет-2020 року, на фінансування фонду передбачені 64,7 млрд грн.

Ці гроші будуть направлятися, зокрема на:

допомогу громадянам, в тому числі похилого віку;

одноразову допомогу членам сімей медичних та інших працівників закладів охорони здоров'я, які загинули від COVID-19;

заходи, спрямовані на запобігання виникненню і поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій і пандемій COVID-19.

"Фінансування буде здійснюватися на підставі звернень головних розпорядників бюджетних коштів до уряду", - відзначають в Мінфіні. Кабмін їх вивчить і затвердить, а остаточне рішення про виділення грошей прийме бюджетний комітет Верховної Ради.

Контролювати використання цих коштів будуть представники законодавчої та виконавчої влади, уточнюють в Мінфіні. І додають, що в кінці кожного місяця, розпорядники протягом п'яти днів повинні направляти інформацію про використання грошей в бюджетний комітет Ради, Кабмін і Мінфін.

Крім того, Мінфін буде безпосередньо моніторити використання бюджетних коштів.

  • Президент Володимир Зеленський минулого тижня підписав зміни до держбюджету, які були прийняті Верховною Радою 13 квітня. Зміни передбачають збільшення фінансування МОЗ, допомогу пенсіонерам і безробітним, а також створення фонду для боротьби з COVID-19 і його наслідками.

Читайте також: Боротьба з коронавірусом: гроші виділили, а захист для медиків так і не закуповують

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини