RU

Фонд держмайна хоче змінити наглядову раду "Луганськтепловозу"

22.11.2010, 15:55

Фонд державного майна України ініціюватиме зміну членів наглядової ради ВАТ "ХК "Луганськтепловоз". Про те, що до нового року мають відбутися збори акціонерів, на яких буде розглянуто таке питання, повідомив глава ФДМУ Олександр Рябченко сьогодні на прес-конференції, відповідаючи на питання журналістів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, О.Рябченко також наголосив, що керівництво Фонду впевнене у тому, що "Луганськтепловоз" не повинен перебувати у держвласності. Він повідомив, що як тільки Брянський машинобудівний завод сплатить штраф у розмірі 84 млн. грн., його знову ради будуть бачити як власника підприємства.

"Наша позиція не змінилася. Ми хотіли б бачити такого інвестора, як Брянський машинобудівний або "Трансмашхолдинг", але хочемо, щоб вони, згідно із законом України, просто заплатили те, що вони за якимось своїм незрозумілим рішенням не заплатили вчасно і тепер повинні сплатити те, що вони пообіцяли на конкурсі плюс 84 млн. грн. штрафних санкцій, тоді ми будемо з ними співпрацювати, нехай приходять на "Луганськтепловоз", - сказав він.

О.Рябченко зазначив, що Брянський машинобудівний оскаржить присудження штрафів в апеляційній інстанції, і 7 грудня має відбутися розгляд цієї апеляційної скарги.

ВАТ "ХК "Луганськтепловоз": довідка та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини