RU

Фонд держмайна хоче отримати за частку в МАУ 250 млн. грн.

22.11.2010, 15:00

Фонд державного майна України (ФДМУ) підтверджує намір продати державний пакет акцій Міжнародних авіаліній України (МАУ). Про це повідомив глава ФДМУ Олександр Рябченко сьогодні на прес-конференції.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, О.Рябченко нагадав, що у держави 61,58% акцій МАУ. "Контроль формально є повний над роботою підприємства, але як у всьому ЗАТ, яке створювалося на початку 90-х років, специфічний статут і фактично прав 60% голосів там немає",- сказав він.

О.Рябченко зазначив, що відповідно до статуту, будь-яке рішення зборів акціонерів приймається тільки у тому випадку, якщо з позицією держави згодний будь-хто з приватних акціонерів. Якщо усі приватні акціонери проти, рішення у силу не вступає.

Він також звернув увагу на те, що наступного року завершується дія ексклюзивності ряду маршрутів, які обслуговує МАУ, і на цих маршрутах також працюватимуть іноземні компанії. Робота МАУ в такій ситуації потребує серйозних фінансових вкладень. "Треба вкладати значні кошти в розвиток МАУ, інакше вони не витримають конкуренції, це завершиться сумно для компанії. Тому повинні бути акціонери, які будуть збільшувати статутний фонд або за рахунок коштів, або за рахунок того, що прийде великий системний інвестор", - додав О.Рябченко.

Він також повідомив, що наразі продовжується оцінка державної частки акцій МАУ, і зазначив: "Думаю, що менше, ніж за 250 мільйонів гривень, ми не продамо. Якщо буде оцінка менше, ми не будемо продавати взагалі".

О.Рябченко пояснив, що ця сума приблизно визначена експертами Фонду.

МАУ: довідка та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини