RU

Фонд держмайна припиняє велику приватизацію

30.03.2020, 11:59
Фонд держмайна припиняє велику приватизацію - Фото
Дмитро Сенниченко (Фото: прес-служба Кабміну)

Фонд державного майна утримається від продажу об'єктів великої приватизації та державних підприємств в умовах нестабільності на світових фінансових ринках, викликаної епідемією COVID-19. Про це в Facebook написав голова Фонду Дмитро Сенниченко.

При цьому він зазначив, що підготовка підприємств до залучення інвесторів триває. "Проводяться аудити і розробка маркетингових матеріалів для швидкого виставлення на аукціони об'єктів відразу після подолання кризи", - уточнив Сенниченко.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Він також зазначив, що мала приватизація не зупиниться: ФДМУ готує тисячі невеликих об'єктів. За словами Сенниченка, досвід попередніх криз (світової у 2008 році і спаду економічної активності в Україні в 2014 році) показує, що українці, малий і середній бізнес охоче інвестують в об'єкти нерухомості.

"Під час недовіри до світових валют і волaтильності на фінансових ринках, приватизація невеликих об'єктів нерухомості - це можливість для українців зберегти заощадження і одночасно зробити інвестицію в свою країну", - додав Сенниченко.

Читайте також: Коронавірус за Коломойського. Що відбувається навколо Центренерго і причому тут Зеленський

  • Згідно з новим проектом держбюджету, запропонованим вчора Кабміном на розгляд Верховної Ради, надходження від приватизації пропонують зменшити до 0,5 млрд грн при запланованих раніше 12 млрд.
  • Минулого тижня Сенниченко написав у Facebook, що ФДМУ продовжує готувати об'єкти великої приватизації на середину і другу половину року, як і було заплановано.
  • У лютому ФДМУ повідомляв, що готує до продажу три порти. До 15 травня планували передати на приватизацію перші 36 підприємств ДП Укрспирт, інші п'ять - до 16 червня, а підприємства концерну - до 1 липня.

Читайте російською: Фонд госимущества приостанавливает большую приватизацию

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини