Фонд держмайна припиняє велику приватизацію

30.03.2020, 11:59
Фонд держмайна припиняє велику приватизацію - Фото
Дмитро Сенниченко (Фото: прес-служба Кабміну)

За словами глави ФДМУ, об'єкти великої приватизації та держпідприємства не будуть виставлятися на продаж до стабілізації ситуації на фінансових ринках

Фонд державного майна утримається від продажу об'єктів великої приватизації та державних підприємств в умовах нестабільності на світових фінансових ринках, викликаної епідемією COVID-19. Про це в Facebook написав голова Фонду Дмитро Сенниченко.

При цьому він зазначив, що підготовка підприємств до залучення інвесторів триває. "Проводяться аудити і розробка маркетингових матеріалів для швидкого виставлення на аукціони об'єктів відразу після подолання кризи", - уточнив Сенниченко.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Він також зазначив, що мала приватизація не зупиниться: ФДМУ готує тисячі невеликих об'єктів. За словами Сенниченка, досвід попередніх криз (світової у 2008 році і спаду економічної активності в Україні в 2014 році) показує, що українці, малий і середній бізнес охоче інвестують в об'єкти нерухомості.

"Під час недовіри до світових валют і волaтильності на фінансових ринках, приватизація невеликих об'єктів нерухомості - це можливість для українців зберегти заощадження і одночасно зробити інвестицію в свою країну", - додав Сенниченко.

Читайте також: Коронавірус за Коломойського. Що відбувається навколо Центренерго і причому тут Зеленський

  • Згідно з новим проектом держбюджету, запропонованим вчора Кабміном на розгляд Верховної Ради, надходження від приватизації пропонують зменшити до 0,5 млрд грн при запланованих раніше 12 млрд.
  • Минулого тижня Сенниченко написав у Facebook, що ФДМУ продовжує готувати об'єкти великої приватизації на середину і другу половину року, як і було заплановано.
  • У лютому ФДМУ повідомляв, що готує до продажу три порти. До 15 травня планували передати на приватизацію перші 36 підприємств ДП Укрспирт, інші п'ять - до 16 червня, а підприємства концерну - до 1 липня.

Читайте російською: Фонд госимущества приостанавливает большую приватизацию

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииНе на того напали. Кто такой Сергей Стерненко. Часть II